První tekutý čistič v rodině Pana Houbičky...

Dnes Vás čeká pár slov o našem novém nano čističi kuchyní, který je v podstatě určitým průkopníkem z naší dlouho připravované řady tekutých čistících prostředků. Na těchto produktech jsme pracovali (a stále pracujeme) téměř půl roku a podařilo se nám za tu dobu opravdu několik více či méně příjemných pokroků vpřed i vzad. Jelikož by pro nás řešení vlastní výroby takovýchto produktů znamenalo téměř ekonomickou sebevraždu, snažili jsme se důkladně najít výrobní společnost, která se dlouhodobě těmto produktům věnuje a zkrátka má tohle odvětví v malíku. Ačkoliv jsme si nevytyčili úplně snadné cíle, po čase se nám s takovou firmou podařilo navázat kontakt a měli jsme z toho opravdu neskutečnou radost.

Tento výrobce se podobným produktům věnuje již spoustu let, má za sebou dostatek zkušeností, je možné s ním vyjednat spoustu věcí, nestrká hlavu do písku, když máte v plánu určité individuality a především sídlí a vyrábí u nás v České republice - pro nás zkrátka dokonalá kombinace.

Od vyhledání, selekce konkrétních čističů a jejich testování poté proběhla dlouhá cesta za výběrem té ideální etikety a vizuálů, které budou součástí celé řady, což nás několikrát nepříjemně překvapilo ve chvíli, kdy jsme naše nápady dostali na papír a zjistili, že to prostě není ono. Inu, k výsledku jsme se přeci jen dobrali a mohli se tak posunout k tisku prvních etiket.

V souvislosti s etiketami a jejich barevnými prvky je třeba dodat, že každý čistič z (prozatím) plánovaných pěti druhů bude specifický v tom, že si všechny budou dosti podobné, avšak když kterýkoli z nich vezmete do ruky, dle jejich rozličných barevných prvků ihned zjistíte, pro jaké konkrétní použití je určený.

První z nich je tedy primárně na čištění kuchyní. Použít ho můžete na čištění kuchyňských linek, odstraňuje mastnotu, oleje, tuky, biologické a extra odolné nečistoty a vysokou alkalicitou dokonce podklad dezinfikuje. Další přidanou hodnotou je také fakt, že prostředek je koncentrát, který můžete dle potřeby naředit vodou až 1:1 a prodloužit tak dobu jeho používání. Detailní informace a návod k použítí najdete také zde.

unnamed (1)

V případě, že vás naše novinka zaujala, jí samozřejmě můžete vyzkoušet a pokud jste jí už vyzkoušeli, budeme hrozně moc rádi za vaší zpětnou vazbu, ať už zprávou emailem nebo například na Instagramu. 

V dohledné době se můžete těšit také na "dvojku" z řady čističů, kterou jsme pracovně nazvali "likvidátor zápachu" a dále hlásíme, že pracujeme na tom, abyste do budoucna náš kompletní sortiment našli jak na Alza.cz, Mall.cz, tak i v dalších kamenných, větších i menších obchodech.

Mějte se krásně a čistěte pořádně!

 

Jakub

PanHoubička.cz