O nás

Jak to začalo?
 
V roce 2018 jsme objevili sílu čistících melaminových nanohoubiček, o kterých jsme do té doby nic nevěděli. Našli jsme totiž něco, co nás naprosto fascinovalo svými čistícími účinky. Hrozně moc nás tenkrát pohltil ten nepopsatelný pocit, kdy zjistíte, že věcem, které lidé běžně vyhazují do koše, nebo je nahrazují věcmi novými, prostě najednou můžete dát původní vzhled a používat je dál. Tehdy jsme nicméně narazili na to, že tento pomocník, ač je velmi účinný, se velmi rychle ničí a ztrácí svou konzistenci. 
 
Právě proto jsme se rozhodli, že budeme tento "zázrak" dodávat sami a to v té nejlepší možné kvalitě. Čas od času nám někdo napíše s tím, že naše houbičky jsou dražší než ty, které jsou běžně k dostání na nejrůznějších čínských webech, nicméně je potřeba si říct, že ty, které si necháváte posílat z Číny za pár desítek korun, nemají bohužel nic společného s těmi, které najdete u nás. Jde tady především o rozdílnou kvalitu materiálu. Proto věříme, že naše nanohoubičky prostě člověk musí vyzkoušet. Bát se nemusíte, protože věříme, že budete spokojeni. Pokud byste ale opravdu nespokojení byli, nebo pro houbičky nenašli žádné využití, můžete využít naši garanci vrácení peněz.
 
 
Kdo naše nanohoubičky používá? 
 
 
 
hruska
 
"Houbičky používáme na čištění interiéru v prodejně i v domácnosti. Snadno odstraní zašlou špínu ve dřezu či troubě, je to všestranný pomocník do domácnosti." 
 
Martina Hrušková, Víno Hruška s.r.o.
 
 
 
 
mmys
"Dlouho jsme hledali něco, co nám umožní dokonale vyčistit stopy po malířské barvě v rámci úklidu po rekonstrukci našeho baru. Je dobré znát své jistoty!"
 
Daniel Howard, cocktail bar Modrá Myš
 
 
 
Logo s rodinná pražírna_černé 
 
"Houbičky Pana Houbičky používáme na čištění plastových částí našich profi mlýnků na kávu. Dokážou totiž dokonale odstranit nahnědlou barvu  a stopy kávy."
 
 
 
 
"Nanohoubičky v naší domácnosti s malými dětmi úplně změnily celou tu mateřskou hru, z péče o domácnost se vlastně stalo něco mnohem snazšího, časově méně náročnějšího - ať už jde o úklid kuchyně či čištění pokreslených stěn. Ušetřený čas mohu tak věnovat dětem i sama sobě."
 
Bára Borovská, @zorganizovano