Nano čistič kuchyně 1 l

 
Akce Novinka
 
 • 1 z 3
 • účinný kuchyňský čistič
 • biologicky odbouratelný čistič s atestem pro potravinářství
 • balení o objemu 1 litr
 • koncentrát - lze ředit až 1:1
 • určen k čištění vodou omyvatelných
  tvrdých povrchů - obklady, kovy, nerez ocel, hliník, sklo, dlažba,
  smaltové povrchy a plasty a na kuchyňské
  linky - pracovní desky, varné desky apod.
Dostupnost Skladem
299 Kč    
Kategorie NAŠE PRODUKTY
 

Čistič je vyvinut jako neabrazivní silný a rychlý čistič znečištěných ploch. V jediném úkonu velmi rychle čistí, odstraňuje mastnotu, oleje, tuky, biologické a extra odolné nečistoty a vysokou alkalicitou i dezinfikuje podklad. Odstraňuje též ztmavnutí povrchu od olejů a tuků. Nezpůsobuje povrchovou degradaci podkladu a barev. Ideální na vyčištění kuchyňské linky (vhodný na všechny typy pracovních desek). Po naředění představuje ideální frekvenční čistič pro každodenní použití.

Aplikace: Doporučujeme odstranit volné nečistoty z povrchu, čímž dojde k výraznému snížení spotřeby produktu. Přípravek se používá v ředěné formě 20% - 50% s čistou pitnou horkou vodou, při silném znečištění v neředěné formě. Zředění výrobku je tedy v závislosti na míře znečištění. Pokud použijete neředěný produkt, je nutno před aplikací vždy nejdříve navlhčit povrch. Poté naneste rovnoměrně na celou plochu a nechte 5-10 minut působit. Po vyčištění důkladně opláchněte čistou vodou a nechte
zaschnout. V případě potřeby postup opakujte.

Vzhledem k široké škále povrchů doporučujeme před vlastní aplikací provést TEST na slučitelnost povrchové úpravy, aby nedošlo k poškození povrchu.

Obsahuje: <5 % neiontové povrchově aktivní látky