Fasádu vyčistíte i bez wapky...

Dnešní novoroční tip se bude opět hodit všem, kteří již mají svůj domeček nebo chalupu a z nějakého důvodu bojují se znečištěnou fasádou.

Určitě již někdo z vás využil služeb firem, které se zabývají čištěním fasády, střech a podobně. Ona tahle služba není žádný levný špás, nicméně jednou za rok či dva není na škodu dát vašemu domku nový kabát, že jo... Pokud se vám ale fasáda špiní častěji a viditelněji, stejně jako nám, protože se náš pes naučil šplhat po fasádě pod okny (čeká, že se dostane dovnitř pro něco dobrého), přišlo by vás takovéto profi čištění na pořádný balík. Samozřejmě existují také vysokotlaké přístroje a nejrůznější zahradní hadice, které už možná doma máte taky, ale sáhněte si do svědomí, kolikrát se vám tyhle neskladné stroje chce z garáže vyprošťovat. Jistě již tušíte, že řešení najdete právě u nás, konkrétně opět díky našim nano houbičkám. Právě na fasádní omyvatelné omítky je to nejspíš to nejelegantnější a nejrychlejší řešení. Stačí ji namočit pod tekoucí vodou a můžete směle čistit. Pravdou je, že u takového čištění se houbička vysloveně obrušuje a drolí se mnohem rychleji než u jiných čištění, jako jsou spáry nebo obuv, ale i přesto je to postup, který vám určitě pomůže podobné trápení vyřešit. 

270108946_344482460836214_6152141574519781391_n

Pokud by vás v Novém roce napadl jakýkoli dotaz a potřebovali byste s čímkoli pomoci, určitě neváhejte a ozvěte se nám. V závěru vám přejeme jen to nejlepší a hlavně pevné zdraví a nervy. Děkujeme, že jste v tom s námi!

 

Za tým Pana Houbičky vás zdraví Jakub