Chystáte se čistit vašeho plechového miláčka?

Jedním z míst, kde můžete nanohoubičky využít, bude jistě váš automobil. Než se do toho pustíte, je potřeba dodržet jedno pravidlo - NIKDY houbičkami nečistěte leštěné či lakované povrchy, například karoserii nebo dřevěné lesklé designové prvky.

Co se nicméně aut týče, my vůbec nejlepší zkušenost máme s čištěním alu disků naší oktávky. Pokud autem stejně jako my jezdíváte do myčky, téměř stoprocentně po výjezdu z ní budete řešit právě nedostatečně umytá kola. Bohužel se není čemu divit protože kartáče v automyčce se takto "hluboko" nikdy nedostanou. Vám potom zbývá jen pár možností - zkusit to pěkně ručně a nebo si za pár tisícovek zaplatit autowellness. Pokud těch pár tisícovek navíc nemáte, je pořeba vzít do ruky kýbl s vodou a saponátem. Abychom vám to ale trošku zpříjemnili a dodali vaším kolům nějaký ten lesk navíc, můžete je zkusit dočistit také našimi nano houbičkami.

 IMG_20200120_183030_995

Svou zkušenost nám nedávno zaslal také Adam, který houbičky nakupuje pravidelně do své stavební firmy.

"Používám nanohoubičky na čištění kol – ikdyž myju auto vapkou, stejně trošku nečistot vždycky zbyde –
především na předních kolech, kde je nejvíce nečistot z brzdného prachu – houbičkou toto jednoduše
odstraníte. Dále se dá použít i na odstranění mušek ze světlometů, avšak pozor na odstraňovani nečistot
ze zbytku karoserie – především na lakovaných místech – když na houbičku opravdu silně tlačíte, můžete
lak poškodit. Dájí se s nimi čistit i vnitřní plastové výplně ve dveřích, hlavně tedy madla, která mívám ušpiněné lecčím  od mých milovaných dětí. To si asi dokážete představit... Dále se můžu podělit ještě o zkušenost chlapů z naší firmy. Auta jsou totiž často v terénu a trpí tam úplně všechno. Nedávno jsme se díky nanohoubičkám zbavili i fleků od silikonu na palubovce a skvrn od malířských barev v nákladním prostoru jednoho našeho pick-upu. Jsem fakt moc rád, že existuje něco, co vám pomůže i s tehdy, když už si myslíte, že to prostě nejde... "

LRM_EXPORT_464206256360281_20200127_080501560_resized_20200429_032010436